Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, U Santošky 1/1007
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 29.6.2018
Nepřítomné třídy012345678910
0.TsTU
1.ATsTUAbscAbscAbsc
1.BTsTUAbscAbscAbsc
2.ATsTUAbscAbscAbsc
2.BTsTUAbscAbscAbsc
2.CTsTUAbscAbscAbsc
3.ATsTUAbscAbscAbsc
3.BTsTUAbscAbscAbsc
4.ATsTUAbscAbscAbsc
4.BTsTUAbscAbscAbsc
4.CTsTUAbscAbscAbscAbsc
5.TsTUAbscAbscAbscAbsc
6.ATsTUAbscAbscAbscAbscAbsc
6.BTsTUAbscAbscAbscAbscAbsc
7.ATsTUAbscAbscAbscAbsc
7.BTsTUAbscAbscAbscAbsc
8.ATsTUAbscAbscAbscAbscAbsc
8.BTsTUAbscAbscAbscAbsc
9.TsTUAbscAbscAbscAbsc
Nepřítomní učitelé012345678910
Brabcová Lenka(TU)..
Čmejrková Kamila(TU)..
Daňhová Veronika(TU)..
Erbenová Eva(TU)-
Hrdinová Alice(TU)..
Kadeřábková Lenka(TU)..
Krákora Ladislav(TU)..
Kubíčková Romana(TU)..
Kufová Brigita(TU)-
Pačesová Michaela(TU)-
Panský Martin(TU)..
Řezníčková Olga(TU)..
Humlová Andrea(TU)..
Týcová Jana(TU)..
Vítová Elena(TU)..
Vránová Eva(TU)..
Šmerhovská Renata(TU)..
Zabranská Jitka(TU)..
Změny v rozvrzích učitelů:
Bartošová Hana2. hododpadáMa4.B
Brabcová Lenka2. hododpadáMa4.C
4. hododpadáPřv4.C
5. hododpadáČj4.C
Čmejrková Kamila2. hododpadáMa7.A
3. hododpadáMa6.B
5. hododpadáFy9.
Daňhová Veronika2. hododpadáMa2.A
3. hododpadáTv2.A
4. hododpadáČj2.A
Erbenová Eva2. hododpadáNj8.B
5. hododpadáNj7.A (Nj)
Hlavatá Kateřina1. hododpadáMa8.B
2. hododpadáMa9.
3. hododpadáMa8.A
4. hododpadáMa7.B
Kadeřábková Lenka2. hododpadáČj5.
4. hododpadáČj3.A
Kadlčíková Barbora3. hododpadáAj4.C (4.sk)+
5. hododpadáJp7.A (NeNj)
Krákora Ladislav2. hododpadá7.B
3. hododpadáZe8.B
4. hododpadáZe7.A
5. hododpadáZe7.B
6. hododpadá6.B
Kubíčková Romana3. hododpadáPu3.A
4. hododpadáTv6.A
Kufová Brigita2. hododpadáOv8.A
3. hododpadáOv7.A
4. hododpadáOv6.B
5. hododpadáHv8.A
6. hododpadá6.A
McCollumová Tereza2. hododpadáAj3.B (A2)
3. hododpadáAj4.A (1.sk)+
4. hododpadáAj5. (Aj2)
Placáková Petra1. hododpadáAj9. (A2)
2. hododpadáAj3.A (A1)
3. hododpadáAj6.A
4. hododpadáAj8.A
Pačesová Michaela2. hododpadáČj6.B
3. hododpadáČj7.B
4. hododpadáČj8.B
5. hododpadá8.B
Panský Martin3. hododpadáPřv5.
4. hododpadáTv4.B
5. hododpadáTv5.
Řezníčková Olga3. hododpadáMa3.B
4. hododpadáPu3.B
Humlová Andrea2. hododpadáMa4.A
3. hododpadáAj4.C (2.sk)+
4. hododpadáČj4.A
Svobodová Hana1. hododpadáAj9. (A1)
2. hododpadáAj3.A (A2)+
3. hododpadáAj4.C (3.sk)+
4. hododpadáAj5. (Aj1)
5. hododpadáVAk6.B (1.sk)+
Týcová Jana2. hododpadáČj6.A
3. hododpadáČj9.
Vítová Elena2. hododpadáMa2.C
3. hododpadáČj2.C
4. hododpadáHv2.C
Vlachová Kateřina1. hododpadá7.B
4. hododpadá9.
5. hododpadáVEk6.B (2.sk)+
6. hododpadá8.A
Vránová Eva2. hododpadáMa2.B
3. hododpadáČj2.B
4. hododpadá2.B
Šmerhovská Renata2. hododpadáMa1.B
3. hododpadáČj1.B
4. hododpadáPu1.B
Zabranská Jitka2. hododpadáMa1.A
3. hododpadáTv1.A
4. hododpadáČj1.A
Změny v rozvrzích tříd:
1.A2.-4. hod Obecná absence třídy
1. hod Třída s TU
1.B2.-4. hod Obecná absence třídy
1. hod Třída s TU
2.A2.-4. hod Obecná absence třídy
1. hod Třída s TU
2.B2.-4. hod Obecná absence třídy
1. hod Třída s TU
2.C2.-4. hod Obecná absence třídy
1. hod Třída s TU
3.A2.-4. hod Obecná absence třídy
1. hod Třída s TU
3.B2.-4. hod Obecná absence třídy
1. hod Třída s TU
4.A2.-4. hod Obecná absence třídy
1. hod Třída s TU
4.B2.-4. hod Obecná absence třídy
1. hod Třída s TU
4.C2.-5. hod Obecná absence třídy
1. hod Třída s TU
5.2.-5. hod Obecná absence třídy
1. hod Třída s TU
6.A2.-6. hod Obecná absence třídy
1. hod Třída s TU
6.B2.-6. hod Obecná absence třídy
1. hod Třída s TU
7.A2.-5. hod Obecná absence třídy
1. hod Třída s TU
7.B2.-5. hod Obecná absence třídy
1. hod Třída s TU
8.A2.-6. hod Obecná absence třídy
1. hod Třída s TU
8.B2.-5. hod Obecná absence třídy
1. hod Třída s TU
9.2.-5. hod Obecná absence třídy
1. hod Třída s TU